Odwiedź nas na:

Filmy reklamowe Gdynia

Czy posiadasz swoją działalność na terenie Gdyni? Być może potrzebujesz ekipy, która stworzy dobrej jakości filmy szkoleniowe dla Twoich pracowników. A może organizujesz jakieś interesujące wydarzenie społeczne lub kulturowe? Niezależnie od przedsięwzięcia, warto je odpowiednio zareklamować. Jak mówi znane porzekadło – reklama dźwignią handlu. Jest w tym sporo prawdy, ponieważ dobrze przeprowadzona kampania marketingowa potrafi zdziałać cuda. To dzięki niej zdobędziesz więcej odbiorców i zwiększysz swoje zyski.
Wiele jest metod reklamowania swojego biznesu - przede wszystkim współcześnie wykorzystuje się social media i marketing internetowy, lecz wiele firm decyduje się na reklamę w formie wideo. Chociażby film korporacyjny cieszy się w ostatnim czasie popularnością. Dzięki temu zostaje zmniejszony dystans między klientem, a pracownikiem. Taka przyjazna atmosfera korzystnie wpływa na sprzedaż produktów. To bez wątpienia jedna z najmodniejszych i najskuteczniejszych metod na reklamę, dlatego nie zwlekaj dłużej - zdecyduj się na profesjonalny film promocyjny i powierz nam jego realizację!

Dlaczego warto zainwestować w filmy promocyjne?

Tak jak wspomnieliśmy już wcześniej, to jedna z najlepszych metod na trafienie do klienta. To przede wszystkim bardzo przystępna forma dla odbiorcy w każdym wieku. Jeżeli spot reklamowy zostanie przygotowany przez zawodowców, jest pewność, że przekaże on najważniejsze wiadomości o prowadzonej działalności. Istotne jest także ukazanie zalet - w przypadku reklamy budynków można wykorzystać ich położenie i bajeczne tereny, często pokazuje się zadowolonych klientów korzystających z danych usług, czy doskonałe przygotowanie personelu.
Filmy reklamowe posiadają tę przewagę nad innymi formami marketingowymi, że dużo silniej oddziałują na wyobraźnię odbiorców. Duża ilość napisanego tekstu może okazać się mniej skuteczna, niż video. Produkcje filmowe znacząco przedstawiają zalety usługi lub produktu, co może bardziej zwiększyć zyski w porównaniu do opisu słownego, nawet najlepiej przygotowanego. Większość klientów woli wygodniejszą formę filmu - lepiej jest obejrzeć krótki spot, niż czytać obszerną ścianę tekstu. Dlatego jest większa szansa na to, że potencjalny klient poświęci minutę lub dwie i zapozna się z treścią wideo, niż przekona się do oferty z opisu na stronie internetowej. Oczywiście forma reklamy w postaci sugestywnego tekstu jest również bardzo ważna, ale warto ją poszerzyć o film.
W filmie reklamowym znajduje się wiele informacji i zostają one przekazane bardzo szybko. Krótki czas trwania spotu umożliwia emisję w wielu kanałach informacyjnych. Mowa tu przede wszystkim o telewizji oraz Internecie. Jeśli wykorzysta się więcej źródeł, większa jest szansa na trafienie do klienta. To właśnie z tego powodu warto skorzystać z filmu promocyjnego, który można wyemitować zarówno w telewizji oraz Sieci. Czy jesteś już przekonany do tego pomysłu i chcesz stworzyć swój własny film reklamowy? To świetnie! Chętnie podejmiemy się nakręcenia tej produkcji. Od wielu lat zajmujemy się kręceniem - to już nie tylko praca, to wręcz nasze hobby. Aby każdy nasz klient był usatysfakcjonowany, rozpatrujemy wszystkie przypadki w indywidualny sposób. Dbamy o Twoje potrzeby, zatem ze szczególną starannością podejdziemy do projektu na każdym etapie realizacji.

Jak tworzymy nasze produkcje filmowe?

Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem, wiec będziesz mieć pewność, że zleciłeś zadanie odpowiedniej ekipie. Od pierwszego dnia realizacji do oddania projektu dbamy o wszystkie szczegóły. To właśnie dlatego każda nasza produkcja jest wyjątkowa i stoi na najwyższym możliwym poziomie. Zaczynamy współpracę od stworzenia wizji, na której zależy klientowi. Jeśli nie ma on pomysłu, podpowiadamy i pomagamy, a kiedy przychodzi już z pewnym zarysem filmu, także dzielimy się swoją wiedzą. Wiemy, co sprawdza się najlepiej i jaki przekaz trafia do odbiorców, zatem możemy w odpowiedni sposób przygotować spoty reklamowe. Kiedy omówimy te kwestie, przychodzi czas na stworzenie scenariusza. Mamy wiele pomysłów i wybieramy ten najlepszy, aby reklama była skuteczna. Następnie obsadzamy aktorów oraz statystów i możemy zabrać się za kręcenie spotu.
Do dyspozycji mamy własne studio filmowe, jednakże często decydujemy się na pracę w plenerze czy innym wskazanym przez klienta miejscu. Korzystamy nie raz z ujęć z drona, które w interesujący sposób wzbogacającą spot. Dostosujemy się do Twoich potrzeb, aby film wypadł korzystnie i przekonująco. Niezależnie od tego, gdzie będziemy kręcić, używamy specjalistycznego sprzętu najwyższej jakości. Nasze kamery, oświetlenie i doskonałe udźwiękowienie sprawiają, że zdjęcia filmowe wyglądają estetycznie oraz profesjonalnie. Jednym z najważniejszych etapów pracy przy produkcji jest montaż. Szczególnie w tym momencie istotną kwestią są umiejętności techniczne, którymi mogą pochwalić się pracownicy naszego zespołu. Przykładamy ogromną uwagę do montażu filmu, dodajemy udźwiękowienie, dodatkowe kolory i jeśli jest taka potrzeba - efekty specjalne. Aby produkcja mogła być skuteczna i atrakcyjna z perspektywy widzów, potrzeba głęboko rozwiniętego zmysłu estetycznego. Na każdy etapie produkcji konsultujemy wszystko z klientem, aby mieć pewność, że będzie on zadowolony z naszej pracy, a reklama przyniesie same korzyści.

Filmy promocyjne Gdynia - zdecyduj się już dziś!

W przypadku miast nastawionych na turystykę reklama jest jeszcze ważniejsza. Konkurencja bywa naprawdę ostra, a przecież doskonale wiemy, że to właśnie Twoja oferta jest najlepsza. Jeżeli chcesz skutecznie przegonić inne firmy, powinieneś zainteresować się skutecznym marketingiem w wielu źródłach. Nasza agencja reklamowa nastawiona na filmy promocyjne stworzy Ci spot, który przekona turystów do skorzystania z Twoich usług lub zakupienia produktów. Możemy stworzyć filmy praktycznie z każdej branży, niezależnie od tego, czy zajmujesz się hotelarstwem, gastronomią, oprowadzasz turystów po mieście czy handlujesz nieruchomościami. Nie stanowi dla nas problemu reklamowanie produktów oraz imprez. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a nasze umiejętności stale rozwijamy. Nie osiadamy na laurach, ponieważ chcemy być jak najlepsi w swoim fachu. Obejrzyj nasze portfolio, aby przekonać się, na co nas stać!

Zapoznaj się z naszą pozostałą ofertą!

Jedną z ciekawych form reklamy są transmisje na żywo. Streamy zyskują na zainteresowaniu, ponieważ to kolejna metoda na kontakt z potencjalnym klientem. Ten rodzaj filmowania jest niezwykle wymagający, ponieważ należy zadbać o wszystkie szczegóły - przekaz na żywo nie wybacza błędów, które w zwykłych spotach można naprawić w postprodukcji. Dlatego potrzeba doświadczenia i umiejętności szybkiego reagowania, aby uniknąć wpadek. My jesteśmy gotowi na wszystko, a w dodatku wszystko jest doskonałej jakości. Oprócz kręcenia filmów, możemy zaproponować także profesjonalne animacje 2D i 3D oraz wizualizacje. Bywa, że te technologie wykorzystujemy także w produkcjach filmowych, szczególnie w chwilach, kiedy trudno jest stworzyć tradycyjne ujęcia. Wizualizacje są także przydatne, kiedy potrzebna jest realistyczna wizja budynku lub kompleksu obiektów, które jeszcze nie powstały.
W skład naszej oferty wchodzą także sesje fotograficzne. Możemy sfotografować oferowane produkty - to szczególnie ważne w przypadku prowadzenia sklepu internetowego. Im lepsza jakość zdjęcia, tym większe będzie przekonanie klienta do zakupów. A jeżeli prowadzisz firmę w Gdyni i chcesz na swojej stronie internetowej zamieścić zdjęcia pracowników, dobrze jest zdecydować się na usługi profesjonalistów. Wtedy masz pewność, że każda fotografia będzie doskonałej jakości. W naszym studio dodatkowo panuje świetna atmosfera, więc każdy model z pewnością nie będzie czuł się onieśmielony. Oferujemy także pomoc podwykonawców - jeśli potrzebni są statyści lub osoby zajmujące się wizażem, nie ma problemu. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć jak najkorzystniejsze zdjęcia. Zajmujemy się także fotorelacjami z eventów i imprez masowych, co również może stanowić element marketingowy. Przede wszystkim zadbamy o ujęcie emocji, aby te fotografie były sentymentalną pamiątką na lata - powrócisz do nich z przyjemnością.
Skontaktuj się z nami!
Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, zapraszamy do kontaktu. Omówimy wtedy wszelkie detale, a także dogadamy ceny. Nie możemy zaproponować dla każdego klienta stałego kosztorysu, ponieważ zbyt wiele czynników składa się na budżet. Bierzemy pod uwagę charakter zlecenia, czas, który musimy mu poświęcić i wykorzystywane technologie. Dlatego skontaktuj się z nami, abyśmy mogli porozmawiać o szczegółach.

Film

Oznacza dla nas kompleksową obsługę. Dbamy o każdy etap powstawania filmu - zapewniamy nie tylko zgraną ekipę i profesjonalny sprzęt, ale także całą organizację produkcji.

Animacja

Nasze animowane filmy promują produkty, wyjaśniają zasadę ich działania oraz prezentują sceny, które mogą zaistnieć nie tylko w wyobraźni odbiorców, ale także na małym i dużym ekranie.

Wizualizacje

Renderujemy różnego rodzaju produkty i architekturę - zarówno wnętrza, pojedyncze budynki, jak i całe zespoły urbanistyczne. Pracujemy na gotowych modelach lub sami tworzymy wszystko od zera.

Grafika DTP

Projektujemy grafikę, piszemy teksty, dostarczamy zdjęcia, dbamy o wydruk. Nasze umiejętności z powodzeniem od lat wykorzystujemy do produkcji najwyższej jakości materiałów drukowanych.
Szukasz zespołu który zrealizuje dla Ciebie ciekawy projekt ?