Odwiedź nas na:

O nas

24fps to historia, która rozpoczęła się w 2012 roku przypadkowym spotkaniem dwóch pasjonatów filmu – Piotra i Sławka – ludzi o podobnych ambicjach, pomysłach i podejściu do życia. Mieliśmy wspólny pomysł na własny rozwój i dalszą współpracę. Założyliśmy więc firmę!

Bardzo szybko udało nam się osiągnąć ówczesne cele. Przekonanie, że prawdziwe zaangażowanie zawsze się opłaca, przyniosło wspaniałe efekty. Dzisiaj z lekkim uśmiechem wspominamy ten „garażowy czas” i jednocześnie z dumą obserwujemy swoje postępy, rosnący w siłę zespół i projekty realizowane w kraju i za granicą. Kiedyś uwierzyliśmy w marzenia, dzisiaj żyjemy z naszej pasji.

Aktualnie 24fps to zespół wielu uzdolnionych, zaangażowanych osób pozwalający na realizację dużych produkcji. Posiadamy doświadczenie nie tylko w klasycznym filmie ale także w tworzeniu animacji w dwóch i trzech wymiarach, wizualizacji architektury, fotografii czy przygotowywaniu materiałów drukowanych.
Dysponujemy przestrzenią prawie 200m2, w której dzielimy się swoimi pomysłami, inspirujemy a także bawimy dając naszym klientom produkty najwyższej jakości i zadowolenie ze współpracy.

Nie zatrzymujemy się w miejscu. 24fps to historia, która dalej się rozwija. Każdego dnia, przy każdym projekcie pogłębiamy swoją wiedzę i szukamy zupełnie nowych rozwiązań. Wirtualna rzeczywistość, realizacje live czy zaawansowane techniki animowania 3d stają się dla nas coraz bliższe i obecnie stanowią główny kierunek rozwoju.

Ekipa 24fpsPiotr Krężel

właściciel / kierownik produkcji

Uwielbiam żeglować, zwłaszcza po wodach północy, gdzie mieszkają misie polarne. Kiedy nie jestem na wodzie, czytam fantastykę i reportaże. W 24fps jestem odpowiedzialny za kierownictwo produkcji oraz kontakt z klientem.

Sławomir Stępień

właściciel / operator kamery

Rower i podróże to moja pasja. Najwięcej przejechanych kilometrów rowerem w dobę ?! - 470. Najmniej ?! - 30 😉 W 24fps jestem ``reżopem`` - reżyserem oraz operatorem obrazu w jednym.

Ewa

copywriter / scenarzystka

Moje hobby to moja praca. Zawodowo zajmuję się marketingiem, po pracy szukam tematów do kolejnych radiowych reportaży. W zespole pracuję nad słowem - jestem copywriterką.

Dominik

operator kamery / montażysta

Może nie jestem najsławniejszym perkusistą w Polsce, ale na bębnach gram już od kilkunastu lat. Pracowałem jako operator kamery między innymi dla Reutersa i TVN. Teraz filmuje dla 24fps. Do Szczecina przyjechałem z miłości. Do perkusistki.

Borys

Gafer / Operator kamery

Moja przygoda z filmem zaczęła się w liceum. Nic dziwnego, praca w tej branży to dla mnie stawianie czoła nieznanemu i przeżywanie ciągle nowych przygód. W wolnym czasie prowadzę grupę odtwórstwa historycznego i zaszywam się w tatrach.

Emil

Animator 2D / 3D

Po studiach w Londynie wróciłem do Szczecina, gdzie szybko odnalazłem się w zespole. Animuję 2D i 3D

Michał

Animator 2D

W dzieciństwie zostałem obdarowany przez ojca Zenitem i tak mi już zostało 🙂 Zajmuję się wszystkim co można. Co nie można też.

Kuba

operator drona

Poza lataniem ciągnie mnie do wody - moją pasją jest kajakarstwo górskie. Lubię ekstremalne przygody i nowe wyzwania.