Odwiedź nas na:

Filmy reklamowe Poznań - zaufaj profesjonalistom!

To co wpływa na pierwsze wrażenie jakie zrobi na nas reklama danego produktu i naszą decyzję o niej, to jej wizualna forma. W największej ilości przypadków to właśnie ona przełoży się na jego kupno lub postanowienie o skorzystaniu z usług konkurencji.
Dlatego taką potęgę w obecnym czasie mają filmy reklamowe. Nie ma lepszego sposobu na krótkie i treściwe przedstawienie potencjalnemu klientowi oferty w najatrakcyjniejszy dla niego sposób.Nie każdy jednak ma czas, możliwości i zdolności, aby nakręcić profesjonalne zachęcające materiały promocyjne i reklamowe, dlatego warto zwrócić się w tym wypadku do specjalistów. Nikt nie stworzy lepszego filmu reklamowego niż agencja zajmująca się tworzeniem reklam i filmów promocyjnych.

Team pełen kreatywnych młodych ludzi!

Nasza firma działa od 2012 roku, kiedy to dwóch pasjonatów filmu spotkało się przypadkiem i postanowili stworzyć wspólnie coś wielkiego. Obecnie tworzymy bardzo silny, ośmio osobowy zespoł, nieustannie doskonalących się i żyjących pasją ludzi.
Zespół 24fps, to grupa młodych wykwalifikowanych specjalistów, którzy świeżym okiem spoglądają na świat oraz swoją pracę. Jesteśmy ludźmi, których wiedza oraz umiejętności nie zamykają się w zdobytych kwalifikacjach zawodowych mimo, iż są one pokaźne. W zespole są osoby, które miały okazję pracować dla TVN, Reutersa, wykładowcy akademiccy i dziennikarze radiowi!
Wiemy jednak, że najgorsze, co można zrobić (dotyczy to wszystkich zawodów), to uznać, że posiadamy już całą niezbędną wiedzę i umiejętności, więc nie ma sensu uczyć się dłużej. 24fps nieustannie szuka nowych rozwiązań i inspiracji! Czerpiemy z każdej dziedziny naszego życia, nie tylko ze zdobytych zawodów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, kreatywnie i poszukujemy nowych sposobów realizacji.
Nie boimy się wyzwań, mamy na koncie sporo realizacji dla potężnych, znanych marek. Nasze spoty reklamowe dotarły do tysięcy potencjalnych odbiorców, z których wielu skorzystało z usług naszych Klientów, jednocześnie udowadniając skuteczność naszych działań.

Oferta na miarę największych marek - filmy promocyjne Poznań

Dbamy o to, aby usługi 24fps realizowane były kompleksowo, dlatego realizacja filmów reklamowych organizowana jest od A do Z. Po rozmowach i przedstawieniu nam Waszej wizji oraz potrzeb, zajmiemy się opracowaniem dla Was profesjonalnego scenariusza oraz-opcjonalnie-storyboardu. Oczywiście wszystko jest konsultowane ze zleceniodawcą. Zależy nam na partnerskiej współpracy z Wami. Cenimy sobie rzeczowy kontakt, profesjonalną komunikację oraz doradztwo.
Następnie zajmujemy się poszukiwaniem aktorów oraz statystów, co odbywa się we współpracy z z profesjonalnymi agencjami castingowymi. Dzięki wieloletniemu działaniu w branży i kontaktom z wieloma wpływowymi, uznanymi osobami, dajemy Wam 100% gwarancji tego, że w filmie zagrają profesjonaliści.
W filmie reklamowym znajduje się wiele informacji i zostają one przekazane bardzo szybko. Krótki czas trwania spotu umożliwia emisję w wielu kanałach informacyjnych. Mowa tu przede wszystkim o telewizji oraz Internecie. Jeśli wykorzysta się więcej źródeł, większa jest szansa na trafienie do klienta. To właśnie z tego powodu warto skorzystać z filmu promocyjnego, który można wyemitować zarówno w telewizji oraz Sieci. Czy jesteś już przekonany do tego pomysłu i chcesz stworzyć swój własny film reklamowy? To świetnie! Chętnie podejmiemy się nakręcenia tej produkcji. Od wielu lat zajmujemy się kręceniem - to już nie tylko praca, to wręcz nasze hobby. Aby każdy nasz klient był usatysfakcjonowany, rozpatrujemy wszystkie przypadki w indywidualny sposób. Dbamy o Twoje potrzeby, zatem ze szczególną starannością podejdziemy do projektu na każdym etapie realizacji.

Kompleksowa obsługa

Oferujemy Wam filmy reklamowe, filmy promocyjne, filmy szkoleniowe, filmy korporacyjne, animacje 2D i 3D, a także fotorealistyczne wizualizacje, które pomagają odtworzyć niemożliwe do uwiecznienia sceny, sesje biznesowe. Aranżujemy przestrzeń dla fotografii produktowej (także w plenerze oraz przestrzeniach wyznaczonych przez naszych klientów).
Robimy także reportaże z firmowych wydarzeń. I tych małych i ogromnych, na żywo lub nie. Tego typu wydarzenia są idealne do przedstawienia Waszej firmy z jak najlepszej strony, a nakręcony w ich trakcie materiał może doskonale posłużyć do działań marketingowych.
Tworzymy też wydruki broszur oraz katalogów. Filmy promocyjne Poznań oraz wszystkie inne oferowane przez 24fps usługi, to najwyższa jakość wykonania od początku rozpoczęcia współpracy oraz planowania, do momentu przekazania w Wasze ręce gotowego materiału.

Najwyższej jakości reklamowe filmy - najskuteczniejszy marketing

Jeżeli zależy Wam na tym, aby film reklamowy czy film promocyjny Waszej firmy stanowił materiał wysokiej klasy i trafiał prosto w potrzeby klienta, koniecznością jest zatrudnienie do jego stworzenia profesjonalistów.
Produkcja filmowa jest niezwykle pracochłonnym i czasochłonnym procesem, dlatego jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest powierzenie jej w ręce wykwalifikowanych specjalistów. Filmy reklamowe Poznań 24fps to wysokiej klasy materiał, który może zostać wykorzystany na wiele sposobów. Interesuje Was spot reklamowy, który przykuje uwagę widzów? A może coś, co opublikujecie trafi na YouTube i media społecznościowe Waszej firmy?
Stworzymy perfekcyjne video, wobec którego żaden internauta nie przejdzie obojętnie. Jeżeli wciąż nie czujecie się do końca przekonani, zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio. Przekonajcie się sami, jak sprawnie oraz fachowo opracowujemy każde wideo, jak wysoką jakością cechują się nasze zdjęcia oraz jak bardzo dopracowujemy najmniejsze szczegóły. To wszystko po to, abyście w byli w 100% zadowoleni ze swoich filmów reklamowych, a my w pełni usatysfakcjonowani z naszej pracy.

Zadzwoń!

Zadzwoń lub napisz do nas poprzez formularz kontaktowy podany na stronie. Jeśli jesteś ze Szczecina lub okolic, odwiedź nas. Jeśli nie – my z chęcią odwiedzimy Ciebie. Porozmawiajmy! Przedstawcie nam swoje oczekiwania oraz to, jaką rolę ma spełnić stworzony przez nas materiał. Pracujemy tak, byście byli w pełni usatysfakcjonowani, a Wasi klienci zapamiętali Was jako rzetelną, profesjonalną firmę. Jeśli więc dopiero zaczynacie działalność, bądź planujecie odświeżyć wizerunek przedsiębiorstwa. Jeżeli chcecie pochwalić się swoimi dotychczasowymi dokonaniami, pomożemy Wam. Przedstawimy Was w jak najlepszym świetle. Zostaniecie zapamiętani przez każdego, do kogo trafi reklama Waszej firmy!
Skontaktuj się z nami!
Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, zapraszamy do kontaktu. Omówimy wtedy wszelkie detale, a także dogadamy ceny. Nie możemy zaproponować dla każdego klienta stałego kosztorysu, ponieważ zbyt wiele czynników składa się na budżet. Bierzemy pod uwagę charakter zlecenia, czas, który musimy mu poświęcić i wykorzystywane technologie. Dlatego skontaktuj się z nami, abyśmy mogli porozmawiać o szczegółach.

Film

Oznacza dla nas kompleksową obsługę. Dbamy o każdy etap powstawania filmu - zapewniamy nie tylko zgraną ekipę i profesjonalny sprzęt, ale także całą organizację produkcji.

Animacja

Nasze animowane filmy promują produkty, wyjaśniają zasadę ich działania oraz prezentują sceny, które mogą zaistnieć nie tylko w wyobraźni odbiorców, ale także na małym i dużym ekranie.

Wizualizacje

Renderujemy różnego rodzaju produkty i architekturę - zarówno wnętrza, pojedyncze budynki, jak i całe zespoły urbanistyczne. Pracujemy na gotowych modelach lub sami tworzymy wszystko od zera.

Grafika DTP

Projektujemy grafikę, piszemy teksty, dostarczamy zdjęcia, dbamy o wydruk. Nasze umiejętności z powodzeniem od lat wykorzystujemy do produkcji najwyższej jakości materiałów drukowanych.

...i więcej, sprawdź naszą ofertę!