Odwiedź nas na:

Potrzebujesz filmu promocyjnego, który sprawi, że klienci zainteresują się Twoją ofertą? Idealnie trafiłeś! Dzięki produkcjom firmy 24fps, będziesz w stanie przyciągnąć nowych klientów oraz zareklamować swoje usługi.

Zajmiemy się całą produkcją filmową!

Profesjonalna firma, która posiada ogromne doświadczenie nie tylko w kręceniu, ale również w kompleksowej produkcji filmów reklamowych. Dzięki połączeniu sprzętu z ludźmi, którzy posiadają wizję i kreatywne spojrzenie na świat, nasi klienci otrzymują wyjątkowy spot reklamowy, który będzie dla nich świetną wizytówką. Czym się charakteryzują filmy kręcone przez nasz zespół? Przede wszystkim zapewniamy najwyższą jakość produkcji. Dla nasz ważny jest efekt końcowy, dlatego musimy posiadać należyte przygotowanie na każdym etapie przygotowywania filmu – od samego pomysłu, aż po postprodukcję.

Film promocyjny to najlepsza forma reklamy.

Według badań, każdego dnia internauci konsumują prawie 80% treści w postaci video. Dlatego zdecydowana większość informacji jest podawana właśnie w takiej formie. Ze względu na to, coraz więcej firm decyduje się na promocję swojej działalności poprzez filmy reklamowe. Takie medium może być wykorzystywane nie tylko jako środek artystycznego wyrazu, ale również stać się bardzo skutecznym narzędziem komunikacji biznesowej. Nasz zespół to specjaliści, którzy doskonale znają tajniki tej formy przekazu i wiedzą doskonale jak stworzyć produkcję, która trafi do określonej grupy odbiorców.

Filmy promocyjne to najlepsze narzędzia marketingowe.

Walka o konsumenta toczy się nieustannie. W końcu każdy sprzedawca chce, żeby potencjalni klienci sięgnęli właśnie po jego produkt. Takie zadanie ma spełniać reklama. A jej najskuteczniejszą formą jest wideo reklamowe, ponieważ wpływa ono na kilka zmysłów jednocześnie. Potrafi wywołać w widzu emocje, przywołać pozytywne skojarzenia oraz wspomnienia, które wzbudzą chęć do zakupu danego produktu. Dlatego taki film reklamowy powinien być dokładnie przemyślany. Nasze studio zajmuje się realizacją i produkcją takich koncepcji. Dzięki temu nasi klienci otrzymują najwyższej jakości spoty reklamowe, które mają promować dany produkt, usługę, miejsce lub wydarzenie.

Jak przebiega produkcja takiego filmu?

Na początku wraz z naszym klientem musimy dokładnie określić grupę docelową oraz poznać koncepcję kryjąca się za daną produkcją. Poznanie potrzeb i celu określonego przez zleceniodawcę, jest kluczowe, ponieważ pozwoli nam na lepsze przygotowanie do projektu. Po dopracowaniu wszelkich szczegółów, tworzymy zarys filmu, który następnie przechodzi w przemyślany scenariusz oraz dokładnie rozplanowane storyboardy. Kiedy tylko taki projekt zostanie zatwierdzony, zabieramy się za realizację zdjęć oraz wymaganą post produkcję. Następnie klient otrzymuje gotowe dzieło.

Filmy promocyjne Wrocław - nowoczesne narzędzie marketingowe.

W Internecie liczy się przyciągnięcie uwagi potencjalnego klienta. Użytkownicy internetu 40 razy chętniej klikają na film niż na baner reklamowy. Dzięki dobrze zrobionemu filmowi promocyjnemu zwiększysz rozpoznawalność swojej marki lub produktu/usługi, a co za tym idzie, wzrośnie również Twoja sprzedaż. W 24fps od wielu lat tworzymy filmy promocyjne na najwyższym poziomie. Nasz zespół składa się z pasjonatów filmów, którzy kochają to, co robią. Idzie to w parze z wieloletnim doświadczeniem oraz realizacją wyznaczonych sobie celów.

Tworzymy z pasją!

W naszym studio zgromadziliśmy wielu specjalistów, którzy spełniają się w tym, co robią. Nie tylko realizujemy filmy, ale również realizujemy swoje pasje. Dlatego filmy wychodzące z naszego studia są tak wyjątkowe. Dzięki zespołowi uzdolnionych oraz zaangażowanych specjalistów, możemy tworzyć również animacje 2D oraz 3D, wizualizacje oraz piękne zdjęcia. 24FPS to stale rozwijająca się firma. Każdego dnia szukamy nowych rozwiązań i staramy się pogłębić swoją wiedzę. Naszym głównym kierunkiem rozwoju są zaawansowane techniki animowania, które pozwolą nam na realizację jeszcze ciekawszych projektów. W naszej pracy potrzebna jest nieustanna kreatywność, dlatego nasz zespół musi posiadać ludzi z wizją, którzy posiadają odpowiednią wyobraźnię.
Dzięki temu, że posiadamy właśnie takie osoby w swoim zespole, naszą firmę można określić jako jedną z najlepszych jeśli chodzi o tworzenie filmów promocyjnych.

Bogata oferta na promocyjne filmy.

Tworzenie filmów reklamowych nie należy do najprostszych zadań. Potrzeba wielu godzin pracy, żeby stworzyć scenariusz, przeprowadzić casting, przygotować plan zdjęciowy oraz zająć się postprodukcją. Właśnie dlatego warto zatrudnić doświadczoną firmę, która doskonale wie jak powinny wyglądać spoty reklamowe. Realizujemy również animację 3D. Dzięki takiej technologii możemy stworzyć animacje trudnych do sfilmowania scen, wykreować krajobraz lub przedmioty oraz postaci. Ogranicza nas tylko wyobraźnia! Połączenie grafiki komputerowej razem z rzeczywistym obrazem daje wyjątkowe i niepowtarzalne reklamowe filmy. Sprawdź nasze portfolio i zobacz jakie produkcje wyszły z naszego studia.

Filmy, fotografia i realizacje live Wrocław.

Materiały promocyjne to nie tylko filmy, to również profesjonalne zdjęcia. Dlatego najlepiej jest połączyć fotografię i film! Specjalizujemy się nie tylko w spotach filmowych, ale także w ujęciach z drona, zdjęciach i realizacjach live. W obecnych czasach firmy coraz bardziej stawiają na platformy społecznościowe, ponieważ to na nich ich potencjalni klienci spędzają najwięcej wolnego czasu. Dlatego tak ważne są realizacje live takie jak webinaria, relacje z wydarzeń oraz akcje promocyjne.

Możesz liczyć na nasze doradztwo.

Film to setki połączonych ze sobą elementów, a każdy z nich jest równie istotny. Dlatego tak ważne jest konsultacja ze specjalistami, którzy tworzą Twój film. Nasza współpraca z klientem musi polegać na wzajemnych konsultacjach, tak abyśmy mogli stworzyć wysokiej jakości filmowe materiały promocyjne. Stale dążymy do perfekcji, co doskonale widać w naszym portfolio. Wszystkie projekty (portfolio), które udało nam się zrealizować do tej pory, są dowodem tego, że nasza firma bez problemu wyreżyseruje i nakręci profesjonalny film dla każdego od motoryzacji, aż po medycynę.

Filmowanie na terenie Wrocławia

Jeśli potrzebujesz profesjonalnie nakręconego spotu reklamowego we Wrocławiu, skontaktuj się z naszą firmą 24fps. Możesz mieć pewność, że nasz zespół stworzy filmy reklamowe na strony internetowe, eventy lub też jako spoty telewizyjne. Sprawdź naszą ofertę i zacznij współpracę z naszą firmą.
Skontaktuj się z nami!
Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, zapraszamy do kontaktu. Omówimy wtedy wszelkie detale, a także dogadamy ceny. Nie możemy zaproponować dla każdego klienta stałego kosztorysu, ponieważ zbyt wiele czynników składa się na budżet. Bierzemy pod uwagę charakter zlecenia, czas, który musimy mu poświęcić i wykorzystywane technologie. Dlatego skontaktuj się z nami, abyśmy mogli porozmawiać o szczegółach.

Film

Oznacza dla nas kompleksową obsługę. Dbamy o każdy etap powstawania filmu - zapewniamy nie tylko zgraną ekipę i profesjonalny sprzęt, ale także całą organizację produkcji.

Animacja

Nasze animowane filmy promują produkty, wyjaśniają zasadę ich działania oraz prezentują sceny, które mogą zaistnieć nie tylko w wyobraźni odbiorców, ale także na małym i dużym ekranie.

Wizualizacje

Renderujemy różnego rodzaju produkty i architekturę - zarówno wnętrza, pojedyncze budynki, jak i całe zespoły urbanistyczne. Pracujemy na gotowych modelach lub sami tworzymy wszystko od zera.

Grafika DTP

Projektujemy grafikę, piszemy teksty, dostarczamy zdjęcia, dbamy o wydruk. Nasze umiejętności z powodzeniem od lat wykorzystujemy do produkcji najwyższej jakości materiałów drukowanych.

...i więcej, sprawdź naszą ofertę!