Odwiedź nas na:

Filmy promocyjne Gdańsk - nasza oferta

Prowadzisz biznes na terenie Gdańska lub planujesz działania marketingowe związane z twoją marką? Jeśli tak, zapewne zależy Ci na odpowiednim zareklamowaniu swojego przedsiębiorstwa czy usługi. Marketing jest istotny, aby przyciągnąć jak największą liczbę potencjalnych odbiorców. Dlatego świetnym pomysłem jest stworzenie profesjonalnych filmów promocyjnych.

Jakie zalety mają filmy promocyjne?

Przede wszystkim dzięki produkcjom video można w łatwy i bezpośredni sposób trafić do klienta. To forma, która jest przystępna dla każdego odbiorcy. Dobrze skonstruowany film promocyjny powinien zawierać w sobie najważniejsze informacje dotyczące prowadzonego przedsiębiorstwa lub inżynierii usługi. Uwydatniamy w produkcji wszystkie zalety - może być to piękne umiejscowienie obiektu nagrane z drona czy świetne samopoczucie klientów korzystających z usług. Spoty reklamowe dzięki swojej formie łatwiej działają na wyobraźnię odbiorców dużo lepiej niż inne metody marketingowe. Ściana tekstu z opisem produktu lub usługi może nie być tak przekonująca, jak film, który przedstawia w sugestywny sposób zalety danej usługi. Oczywiście wielu odbiorców zwraca uwagę na wygodę - w dzisiejszych czasach większość z nas woli przekazy video niż te pisane. Istnieje większe prawdopodobieństwo, że klient obejrzy krótki film reklamowy, niż przeczyta długi opis. Spoty przekazują wiele informacji w krótkim czasie i bez wątpienia przemawia to na ich korzyść.
Dodatkową zaletą filmu jest fakt, że można go emitować w różnych kanałach komunikacji, czyli w telewizji oraz Internecie, co znacznie wpływa na rozgłos. Im więcej źródeł się wykorzysta, tym większa szansa na zainteresowanie klienta. Dlatego właśnie warto decydować się na filmy reklamowe - możliwość pojawienia się w wielu miejscach i przystępna forma na pewno przyciągną uwagę odbiorców. Jeżeli przekonaliśmy Cię do filmu reklamowego, zleć nam jego realizację. Tworzenie różnego rodzaju spotów to nasza pasja, nie tylko praca. Do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób, dbając przy tym o potrzeby każdego z naszych klientów. Chcemy, aby każdy spot trafiał do odbiorców, dlatego pieczołowicie dbamy o szczegóły na każdym szczeblu produkcji.

Jak przygotowujemy spoty reklamowe?

Korzystając z naszych usług, masz pewność, że Twój film promocyjny jest w rękach profesjonalistów. Od początku produkcji do samego jej końca dbamy o to, aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik i przygotowane najlepiej, jak tylko się da. Od czego zaczynamy? Oczywiście najpierw ustalimy z Tobą wszystkie szczegóły zlecenia, podpowiemy, co można wykorzystać i w jakiej formie reklama będzie najkorzystniejsza. Kiedy znamy już wszystkie detale, wtedy pracujemy nad scenariuszem. Produkujemy spoty od długiego czasu, więc wiemy, jakie rozwiązania sprawdzają się najlepiej. Następnie zajmujemy się współpracą z aktorami oraz statystami. Kiedy obsadzimy już wszystkie role, możemy przystąpić do kręcenia z wykorzystaniem najlepszego na rynku sprzętu.
Oświetlenie, kamery, mikrofony - to głównie od kwestii technicznych zależy jakość filmu. W naszej ofercie znajdują się także ujęcia z drona - wszystko zależy od miejsca, w którym będzie kręcona produkcja. Możemy zaproponować nasze studio filmowe, ale realizujemy produkcje także w plenerze lub innych miejscach wskazanych przez klienta. Kiedy mamy za sobą pracę na planie, przystępujemy do montażu. Tutaj dokładamy dźwięki i dodatkową koloryzację. Jeśli to konieczne dodajemy efekty specjalne. Wszystkie te zabiegi mają na celu podniesienie jakości artystycznej. Na każdym etapie pracy z filmem trzeba wykazać się wiedzą oraz zmysłem estetycznym. Tylko wtedy produkcja filmowa będzie atrakcyjna w oczach widzów, co na pewno przełoży się na zainteresowanie oferowanymi usługami czy produktami.

Dlaczego warto zdecydować się na film reklamowy w Gdańsku?

Nadmorskie miejscowości są oczywiście nastawione na turystykę, co w przypadku wielu działalności może zaprocentować większą liczbą klientów. Aby skuteczniej walczyć z konkurencją, przyda się reklama video. W ten sposób trafi się do szerszego grona odbiorców i zwiększy prawdopodobieństwo zyskania realnego klienta. Dzięki naszej wiedzy i umiejętnościom możemy stworzyć film reklamowy, który pokaże potencjalnym klientom Twój produkt, usługę czy lokal. Pokażemy jego walory i filmem udowodni, że nie ma innego lepszego wyboru. Oczywiście jesteśmy w stanie podjąć się filmów reklamowych w każdej branży. Niezależnie od tego, czy trzeba zareklamować konkretny produkt, obiekt czy imprezę, my zawsze staniemy na wysokości zadania. Ponadto proponujemy realizacje live. W ostatnim czasie streamy cieszą się sporą popularnością i to jest kolejny sposób na dotarcie do klientów.

Pozostała oferta

Nie zajmujemy się jedynie realizowaniem filmów reklamowych. Wśród naszych propozycji znajdują się także animacje tworzone w technologii 2D oraz 3D, a także wizualizacje produktów i obiektów. Bardzo często te umiejętności przydają się w tworzeniu filmów reklamowych. Możemy także zaproponować profesjonalne sesje fotograficzne zarówno te korporacyjne, jak i dla mniejszych firm, a także doskonałej jakości zdjęcia produktów czy fotorelacje z imprez. To także może stanowić dodatkowy element reklamowy - wiele przedsiębiorstw decyduje się na umieszczenie zdjęć pracowników, aby zmniejszyć dystans między klientem, a firmą. Wszystkie nasze usługi stoją na najwyższym poziomie realizacyjnym. Do każdego projektu solidnie się przygotowujemy, na każdym etapie dbamy o szczegóły, aby reklama była jak najbardziej przekonująca.

Cennik naszych usług

Trudno jest nam wskazać jedną cenę dla każdego klienta, ponieważ wszystkich traktujemy indywidualnie. Projekty są różne i wymagają różnego nakładu pracy. Pod uwagę bierzemy oczywiście charakter zlecenia, czas, który mu poświęcimy, profesjonalny sprzęt oraz umiejętności i doświadczenie osób, które będą pracowały nad zadaniem. Dlatego też prosimy o kontakt, abyśmy mogli ustalić wszystkie detale i podać zakres ceny.
Sprawdź nasze portfolio, aby przekonać się, jak wyglądają realizacje przygotowane przez naszą ekipę. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, zadzwoń i omówmy szczegóły!

Film

Oznacza dla nas kompleksową obsługę. Dbamy o każdy etap powstawania filmu - zapewniamy nie tylko zgraną ekipę i profesjonalny sprzęt, ale także całą organizację produkcji.

Animacja

Nasze animowane filmy promują produkty, wyjaśniają zasadę ich działania oraz prezentują sceny, które mogą zaistnieć nie tylko w wyobraźni odbiorców, ale także na małym i dużym ekranie.

Wizualizacje

Renderujemy różnego rodzaju produkty i architekturę - zarówno wnętrza, pojedyncze budynki, jak i całe zespoły urbanistyczne. Pracujemy na gotowych modelach lub sami tworzymy wszystko od zera.

Grafika DTP

Projektujemy grafikę, piszemy teksty, dostarczamy zdjęcia, dbamy o wydruk. Nasze umiejętności z powodzeniem od lat wykorzystujemy do produkcji najwyższej jakości materiałów drukowanych.

...i więcej, sprawdź naszą ofertę!