Odwiedź nas na:

Odkryj moc transmisji na żywo! Poznaj korzyści z angażowania swojej widowni na bieżąco. Webinary, live’y sprzedażowe i transmisje z eventów są obecnie najpopularniejszymi formami wideo online.

 

 • Zasięg kamer od reżyserki: do 100 metrów.
 • Maksymalna ilość kamer: 8.
 • Obsługiwane serwisy streamingowe: Youtube, Facebook, Vimeo, Twitch, Linkedin, Twitter i inne.
 • Mikrofony bezprzewodowe dla prowadzących i gości.
 • Bezprzewodowy przesył wizji dla 2 kamer.
 • Ujęcia na żywo z drona Mavic 2 Zoom.
 • System komunikacji głosowej pomiędzy operatorami kamer a reżyserką.
 • Zapis całej transmisji do pliku w celach archiwizacji.

Sprzęt

Transmisje realizujemy na systemie zaufanego i cenionego producenta kamer, mikserów wizyjnych i konwerterów – firmy Blackmagic.

 • (1) Miksera video Blackmagic Atem Television Studio HD
 • (6) Mikrofonów nausznych lub krawatowych Sennheiser
 • (1) Kamery Ursa Mini Pro 4,6K
 • (5) Kamery Blackmagic Pocket 6K
 • (6) Obiektywów Sigma Art oraz Carl Zeiss
 • (1) drona Mavic 2 Zoom
 • Lamp (8) o mocy od 100W do 3500W.

Zespół

W 24fps zajmujemy się kompleksową obsługą audiowizualną od 2010 roku. Przez ten czas rynek nieustannie się zmieniał, a nowe technologie skutecznie pozwalały na inwestycję w coraz bardziej profesjonalną infrastrukturę do nagrań filmowych. Jesteśmy technicznymi geekami, i nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Realizujemy skomplikowane i proste realizacje a praca z nami to czysta, bezstresowa przyjemność. Korzystamy z niezawodnych systemów do transmisji video firmy BlackMagic, które pozwalają nam na bezawaryjną pracę. Przez ostatnie trzy lata nabieraliśmy doświadczenia w realizacjach na żywo – zaczynając od konferencji i koncertów, powoli dojrzewaliśmy żeby realizować trudniejsze realizacje: kongresy, spektakle teatralne, targi. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, realizując transmisje wybiegamy daleko poza standardowe myślenie o realizacjach live. Łączymy ze sobą wiele technik i technologii, po to żeby spotkanie przez internet jak najmniej różniło się od spotkania w cztery oczy.

Scenariusz 1: Live w teatrze

Realizacja teatralna na 3 kamery, z dwoma operatorami kamer. Jedna kamera ogólna + dwie kamery na detale. Dźwięk z bezprzewodowych mikrofonów ukrytych pod ubraniami aktorów oraz z mikrofonów efektowych przy scenie. Transmisja dla osób które kupiły bilety lub zupełnie bezpłatna. 

Intro

Na początku spektaklu emisja wcześniej nagranej zapowiedzi.

Napisy

Napisy na żywo w języku angielskim.

Dyskusja

Po spektaklu: spotkanie widzów z reżyserem i aktorami na platformie Zoom lub Teams.

Więcej niż teatr

Możliwość realizacji spektakli interaktywnych, w których aktorzy komunikują się z widzami lub innymi aktorami.

Scenariusz 2: Konferencja online

Konferencja online. Prowadzący konferansjer nadaje z przygotowanego przez nas studia. Pozostałe osoby dołączają do rozmowy przez MS Teams lub Zoom. Pomiędzy panelami dyskusyjnymi emitujemy wcześniej przygotowane bloki reklamowe. Każda z wypowiadających się osób ma wyświetlaną animowaną belkę z imieniem i nazwiskiem oraz rolą w firmie. Prelegenci czekają w pokojach oczekiwań na swoje wystąpienie.

Multistreaming

Transmisje przesyłamy na youtube, linkedina i youtube jednocześnie

Więcej niż w TV

Przygotowujemy grafiki tak, aby widać było np. 3 osoby mówiące jednocześnie.

Przygotowania

Dzień przed konferencją przeprowadzamy testy dźwięku i obrazu z każdym prelegentem. Pomagamy dostosować oświetlenie i kadr

Kamera u prelegenta

Do każdego prelegenta wysyłamy operatora kamery, ze sprzętem.

Scenariusz 3: Wirtualne targi online

Wirtualne targi. Transmitujemy na żywo obraz z działu RnD firmy, w którym prowadzący opowiada o nowych produktach. Na czacie facebooka i youtube pracują moderatorzy, zachęcający gości do zadawania pytań i dyskusji. Pytania trafiają za pomocą komunikacji bezprzewodowej do prowadzącego, który podchodzi z operatorem kamery do konkretnego urządzenia i odpowiada na zadane na czacie pytanie. Po bloku reklamowym, wracamy do przedstawiania produktów lub przechodzimy kamerą do stolika kawowego, przy którym zaproszeni goście prowadzą panel dyskusyjny – także z osobami, które łączą się poprzez komunikatory online.

Landing page

Dedykowana wydarzeniu specjalna strona internetowa z transmisją live.

Sprzedaż jak zawsze

Realizowanie prywatnych spotkań klienta z przedstawicielem handlowym, na osobnych kanałach komunikacji.

Czat na żywo

Na dolnym pasku graficznym pojawiają się moderowane komentarze z czatów facebooka oraz youtube.

Komunikacja

Cały zespół realizacyjny oraz prezenterzy są ze sobą w ciągłej komunikacji

To tylko kilka z przykładowych pomysłów jakie jesteśmy w stanie zrealizować. Jeżeli potrzebujesz takiej lub innej formy realizacji na żywo, skontaktuj się z nami. W kilkanaście minut przygotujemy kompleksową wycenę. https://24fps.pl/kontakt

Przykładowe realizacje: