Poznaj nasz zespół

Piotr Krężel
w�a�iciel / kierownik produkcji / montażysta
0048 605 533 504
Uwielbiam żeglować, zwłaszcza po wodach północy, gdzie mieszkają misie polarne. Kiedy nie jestem na wodzie, czytam fantastykę i reportaże. W 24fps jestem odpowiedzialny za kierownictwo produkcji oraz kontakt z klientem.
Sławomir Stępień
właściciel / reżyser / operator obrazu
0048 500 239 763
Rower i podróze to moja pasja. Najwięcej przejechanych kilometrów w dobę ?! - 470. Najmniej ?! - 30 😉 W 24fps jestem reżopem - reżyserem oraz operatorem obrazu w jednym.
Kuba
operator drona
Operator drona, w 24fps odpowiadam za ujęcia lotnicze. Poza lataniem, ciągnie mnie do wody - moją pasją jest kajakarstwo górskie, kręci mnie też wspinaczka, góry i ekstremalne przygody.
Michał
operator kamery, montażysta, animator
Za młodu zostałem obdarowany przez ojca Zenitem i tak już zostało. W 24fps pracuje jako operator, montażysta i animator. Zajmuję się wszystkim co można. Co nie można też.
Dominik
operator kamery / montażysta
Może nie jestem najsławniejszym perkusistą w Polsce, ale na bębnach gram już od kilkunastu lat. Pracowałem jako operator kamery między innymi dla Reutersa i TVN. teraz filmuje dla 24fps. Do Szczecina przyjechałem z miłości. Do perkusistki.
Borys
operator kamery
Moja przygoda z filmem zaczęła się w liceum. Nic dziwnego, praca w tej branży to dla mnie stawianie czoła nowemu i przeżywanie ciągle nowych przygód. W wolnym czasie prowadzę grupę odtwórstwa historycznego lub zaszywam się w tatrach.
Justyna
charakteryzacja
Jeśli byłeś u nas w pracowni to te pyszne ciasto które tak Ci smakowało... tak, ja je upiekłam! W 24fps zajmuję się charakteryzacją aktorów.
Ewa
copywriting
Moje hobby to moja praca. Zawodowo zajmuję się marketingiem, po pracy szukam tematów do kolejnych radiowych reportaży. W zespole pracuję nad słowem - jestem copywriterką.
Piotr
oświetleniowiec
"Gdy otwieram swe albumy, cały aż się trzęsę z dumy". Fotograf z pasji, wykształcenia i zawodu, bynajmniej nie miłosnego. W aranżacjach światła i przestrzeni nie ma dla mnie tajemnic, szczególnie w produkcjach 24fps.